Menu Zavrieť

O nás

Evka

Milé naše opatrovateľky a opatrovatelia .

Som Eva Matlovičová…… 
Poznáme sa už viac ako 12 rokov po telefóne
ale mnohé, mnohé aj osobne……….

Začalo sa to na jar 2006……Stretla som výnimočného človeka…..pani Kalb Ilse.
Očarila ma svojou ľudskosťou, úprimnosťou a otvorenosťou……a veľkým srdcom…

Ja a môj manžel sme boli odhodlaní poctivo a čestne pracovať a mať dobrý pocit z práce, ktorú vykonávame…..
Áno, pre mňa je veľmi dôležitý dobrý pocit…… 

A dobrý pocit mám aj z kolektívu, ktorý sa o vás stará 
A chcem Vám ho predstaviť…….…….….…..

Volám sa Mária Fabianová, mám 54 rokov. V agentúre svojej sestry Evky Matlovičej pracujem už 7 rokov. Chápem naše opatrovateľky, že musia 100- vky kilometrov cestovať za svojou prácou, ja som chodila vyše 1000 km 22 rokov do Nemecka. Viem, aké je to náročné a ťažké žiť odlúčene bez svojej rodiny. Hoci som pracovala v gastronómii, mám skúsenosti aj s opatrovaním seniorov v Rakúsku aj v Nemecku, taktiež sme opatrovali doma moju svokru vyše 8 rokov. Viem, aké je dôležité pristupovať k pacientovi s láskou. V agentúre máme skvelý kolektív, s ktorým sa mi veľmi dobre spolupracuje, čo je pre mňa veľmi dôležité. Všetky kolegynky mám veľmi rada. V práci môžem využiť nemecký jazyk pri preskúšavaní nových záujemkýň, a taktiež pri riešení problémov s rakúskymi úradmi.

Majka

Beatka

Volám sa Beáta Janeková a mám 41 rokov. 
V agentúre pracujem jeden a pol roka. 
Svoju prácu mám rada aj preto, že v agentúre sa okrem iného snažíme riešiť situácie a problémy súvisiace s prácou opatrovateliek, a tým im uľahčiť starostlivosť o starších a chorých ľudí. Opatrovateľky obdivujem v tom, že napriek náročnosti ich práce ju mnohé berú ako poslanie.
V neposlednom rade v agentúre pracujem rada aj preto, lebo tu vládne príjemná a priateľská atmosféra. Moja šéfka Evka a kolegynky sú veľmi milé a ľudské. Nikdy by som si nepomyslela, že niekedy budem chodiť rada do práce, no chvalabohu stalo sa  .

Volám sa Gabriela Dufeková, mám 37 rokov a v agentúre pracujem 1 rok. 
Táto práca ma baví, pretože sociálna práca, práca s ľuďmi, mi boli vždy veľmi blízke.
Mám za sebou povolania v rôznych oblastiach a taktiež som si vyskúšala opatrovanie ľudí v Rakúsku. Navyše som mala vždy veľmi rada nemecký jazyk, v ktorom som sa naďalej vzdelávala a ten tu plne využívam, čo ma veľmi teší. 
Z kolegyniek a našej skvelej šéfky Evky vyžaruje ľudskosť a zároveň tu cítiť radosť z práce, ktorú robíme. 
Je medzi nami harmonická spolupráca, sme k sebe navzájom lojálne a to patrí k veciam, ktoré majú aspoň pre mňa v živote veľkú cenu. Pre mňa je veľmi obohacujúce pracovať v tejto agentúre.

Gabika

Katka

Volám sa Katarína Špeťková, mám 32 rokov a od októbra som súčasťou šikovného tímu agentúry p. Matlovičovej.
Mám vyštudovanú psychológiu a v tejto oblasti som pracovala aj pred nástupom na materskú dovolenku. Po šiestich rokoch doma som pocítila potrebu oddýchnuť si od „detských radostí a starostí“ a hľadať si novú prácu v novej oblasti. A preto som veľmi vďačná za ponúknutú príležitosť pracovať v tejto agentúre, ktorá prišla v pravý čas a ktorú som rada prijala. Teším sa na nové výzvy, príležitosti a skúsenosti, ktoré ma opäť niekam posunú. Verím, že tiež moje nadobudnuté vedomosti a zručnosti budú prínosom pre všetkých Vás, ktorí v našej agentúre pracujete alebo máte záujem pracovať. Teším sa na našu spoluprácu 

Janka Marková , 33 rokov
V agentúre pracujem už vyše 11 rokov……. 

Začala som tu pracovať ešte ako študentka, ktorá nemala s touto prácou veľa skúseností. 
Veľmi sa mi páčil a doteraz obdivujem či už profesionálny alebo aj osobný prístup p. Matlovičovej . Som jej veľmi vďačná, že mi práve kvôli týmto vlastnostiam umožnila rásť.
Ďalší z dôvodov, prečo tak dlho pracujem v tejto agentúre je jej vysoká kvalita a úžasný kolektív, ktorý mi je ako rodina. 

Aj keď sme každá iná, spolu sme skvelé:-).

Janka